Riad Ica

  • Wi-Fi
  • Parkování
  • Dětské postýlky
  • Klimatizace
  • Domácí zvířata nejsou povolena

Komfortní Riad Ica je v 12-minutové pěší vzdálenosti od Palácio da Bahia ve městě Marakéš.

Hosté mohou ochutnat marockou kuchyni kuchyni v restauraci Dar Mimoun, umístěné 450 metrů daleko.

Ubytování je situováno 2 km od centra města Marakéš a 5 km od letiště Menara. Tento komfortní hotel je 17 minut pěšky k Medresa Ben Youssef. Nejbližší autobusová zastávka Place Jamaa El Fna je vzdálena 400 metrů.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Riad Ica Marakéš
Riad Jeremy
Cena pouze pro mobilní zařízení

Riad Jeremy

8.5
Vynikající 389 recenzí
74 m od ubytování
USD 90 USD 81
za noc
Riad Minami
Cena pouze pro mobilní zařízení

Riad Minami

9.1
Výjimečný 305 recenzí
77 m od ubytování
USD 84 USD 76
za noc
Riad Nice Dina
Cena pouze pro mobilní zařízení

Riad Nice Dina

81 m od ubytování
USD 287 USD 258
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Menara
    7 km

    Vlaková nádraží

    Vlakové nádraží Marrákéš
    3,2 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Terasa
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Toaletní potřeby zdarma

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 14:00 do 22:00
    Odhlášení: do 11:00
    Často kladené otázky
    • 🌇
      Jaká je vzdálenost mezi Riad Ica a centrem města?
      Do centra města Marakéš od Riad Ica dojdete pěšky za 15 minut.
    • ✈
      Je letiště blízko komfortní Riad Ica?
      Komfortní Riad Ica se nachází 10 minut jízdy od Menara.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Menara
    7 km

    Vlaková nádraží

    Vlakové nádraží Marrákéš
    3,2 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Riad Ica Marakéš

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít